CHP'den sert yanıtlar

CHP'den sert yanıtlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, eski Başbakanlardan Ecevit'e yönelik eleştirisine, anamuhalefetin tepkisi devam ediyor... CHP kurmaylarından açıklamalar birbirini izledi... Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu da akşam saatlerinde, Erdoğan'a sosyal medya hesabından Suriye politikasına ilişkin 5 soru yöneltti...

ERDOĞAN: "'LİDER POPOSUNU TIRABZANA DAYIYOR O DA KARŞISINDA EL PENÇE DİVAN"
ENGİN ALTAY: "SEN ABD BAŞKANALRIIN POPOLARINI NEREYE YASLADIĞINA DEĞİLDE SEN KENDİNİN NEREYE YASLANDIĞINA BAK.. ERDOĞAN TERÖR ÖRGÜTLERİNİN DESTELEDİKLERİ HİKMET YARIN DİZİNİN DİBİNDE "

Eski Başbakan Bülent Ecevit'in fotoğrafı, siyasetin yeni polemik konusu oldu..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ile yaşanan kriz nedeniyle yaptığı eleştiriye
Chp lideri kemal kılıçdaroğlu'nun ardından grup başkanvekili Engin Altay da katıldı.

"DÖNDÜ ODLAŞTI RAHMETLİ ECEVİTİN BİR ZİYARETİNDE ÇEKİLMİŞ FOTOGTRAFA BAĞLAYI VERDİ.. SİZİN O GÖRÜŞMEDE ÜLKENİZİ MENFAETERİ İÇİN NELER ELDE EĞİTİNİZ ÖNEMLİDİR... ANLIK DEKLEANŞÖRE KALIRSA BEN SİZE BİR İKİ DEKLANŞÖR TESPİTİ GÖSTERİCEM.."
"BAKIN BUDA ECEVİT BUDA BUŞ BUSH ECEVİTİN ÖNÜNDE EĞİLMİYOR..AMA DENKLENŞÖRÜN ANLIK TESPİTİNE BAKARSANIZ BUSH ECEVİTİN ÖNÜNDE İKİ BÜKLÜM ... BAKIN BURDA OBAMA'NIN ELİ VAR DÖNEMİN BAŞBAKANI DAVUTOĞLUNA BÖYLE BÖYLE YAPIYOR....BU ANLIK DEĞİL AMA BİR TTUM...."

İdlib'e gerçekleşen operasyon da Altay'ın gündemindeydi..

"YANLIŞ OLAN ŞUDUR... ASTANA MUTABATAKI ÇERÇEVESİNDE NE İRANIN NE SURİYENİN NE RUSYANIN ASKERİNİN HAYATINI TEHLİKEYE ATMADAN TSK NIN İDLİPTE SİLAHLI ÇATIŞAMAYA GİREREK RİSK ALTINDA OLAMSINA KARŞIYIZ...."

Altay, müftülere nikah yetkisi öngören düzenlemeyi de eleştirdi.

"MÜFTÜ NİKAH KIYDI DİYE ORTALIK BİRBİRNE GİRMEZ AMA KÖTÜ BİŞEY OLUR TOPLUMU AYRIŞTIRILMIL OLAN TOPLUMU BİDE MÜFTÜ NİKAHLILAR BELEDİYE NİKAHLILAR DİYE AYIRACAKSIN ..MAHALLE BASKISINI YOĞUNLAŞTIRACAKSINIZ...DÜNYADA ERDOĞANDAN BAŞKA HİÇBİR LİDER YOKTUR Kİ KAMPLAŞMADAN KUTULAŞMADAN BESLENSİN...."

Chp'li Altay, son günlerdeki istifa eden belediye başkanları konusuna da değindi.

"ÖRNEĞİN MELİH GÖKÇEK YOLSUZLUĞA MI BULAŞTI YORGUNMU YOLDAN MI ÇIKTI İHANETTİ ETTİ...BİR BELEDİYE BAŞAKNINA SEN KOLTUĞUNDAN KALK DEMEK İÇİN İKİ ŞEY YAPMASI LAZIM....YA HAKİKATEN YOLSUZLUĞA BULUŞMIŞ OLMASI LAZIM YA GERÇEKTEN 15 TEMMU HAİN DARBE GİRİŞİ İLE İLGİLİ ZAN ALTINTA OLMASI LAZIM HER İKİSİ DE MAHKEMELİK BİR MESLEDİR...."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz