Prof. Dr. Mehmet Haberal nikah şahitliği yaptı

Prof. Dr. Mehmet Haberal nikah şahitliği yaptı

Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Şüheda Güray'ın oğlu ve Kanal B Genel Müdürü Haydar Birben'in yeğeni Can Güray, Natasha Zaitska ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini, Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal yaptı. Prof. Dr. Mehmet Haberal, nikah töreninden sonra genç çifte mutluluklar diledi.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, nikah şahitliği yaptı.

Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Şüheda Güray ile Mustafa Güray'ın oğlu ; Kanal B Genel Müdürü Haydar Birben'in yeğeni Can Güray, Natasha Zaitska ile dünya evine girdi.

Görev yaptıkları sırada Üsküp'te tanışan çiftin mutlu günlerine Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın yanısıra Başkent üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Başkent Üniversitesi Eski Rektörü ve Rektör danışmanı Prof. Dr Kenan Aras ile çok sayıda davetli katıldı.

Prof. Dr Mehmet Haberal, törende bir süre davetlilerle sohbet etti. Prof. Dr.Haberal'a ilgi yoğundu.

Can ile Natasha çiftinin nikah şehitleri ise Prof. Dr. mehmet Haberal ile Prof. Dr Ali Haberal oldu.

İmzaların atılmasının ardından Prof. Dr. Mehmet Haberal, genç çifte bir ömür mutlu olmalarını diledi.

Genç çift mutlululuklarını paylaşan Prof. Dr Mehmet Haberal ve diğer konuklarıyla törenin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Prof. Dr. Haberal imza törenin ardından bir süre daha nikah salonunda kaldı. Haberal daha sonra davetliler tarafından uğurlandı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz