Prof. Dr. Haberal nikah şahitliği yaptı

Prof. Dr. Haberal nikah şahitliği yaptı

Gazi Üniversitesi genel cerrahı Aydın Dalgıç'ın oğlu Yavuz Dalgıç, Bilkent Holding Grup başkanı Orhan Koral'ın kızı Gözde Koral ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal yaptı. Bir başka mutluluğun yaşandığı adres Patalya Lakeside Resort Otel oldu. Prof. Dr. Haberal, Barış ve Bahar çiftinin mutluğuna şahitlik etti.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, iki ayrı düğünde nikah şahitliği yaptı.

Gazi Üniversitesi genel cerrahı Prof. Dr. Aydın Dalgıç ile Gazi Üniversitesi Çoçuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Buket Dalgıç'ın oğlu Yavuz Dalgıç, Bilkent holding Grup başkanı Orhan Koral'ın kızı Gözde Koral ile dünyaevine girdi.

Bilkent Oteli'nde gerçeklen nikah törenine, Başkent üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Bilkent üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Atalar ile tıp dünyasından çok sayıda isim katıldı.

çiftin nikah şehitliğini Prof. Dr. mehmet Haberal ile Prof. Dr Abdullah Atalar yaptı.

İmzaların atılmasının ardından Prof. Dr. Mehmet Haberal, evlilik cüzdanını bir ömür mutlu olmaları dileğiyle gelin ile damada verdi.

Nikah töreninden sonra hatıra fotoğrafı çektirildi.

Prof. Doktor Haberal'ın sonraki durağı Patalya Lakeside Resort Otel'di

Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Prof. Dr. Ali Haberal , Başkent Üniversitesi konfeksiyon mağazası Alaf'ın müdürü Özden Gökalp'in oğlu Barış Gökalp ve Bahar Şahin'in nikah törenine katıldı.

Burada da nikah şahidi Prof. Dr. Haberal oldu.

Haberal genç çifte mutluluklar diledi...

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz