Adriana Lima ve Metin Hara Bodrum'da aşka geldiler

Adriana Lima ve Metin Hara Bodrum'da aşka geldiler

BODRUM'a yazar olan erkek arkadaşı Metin Hara ile tatile gelen dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima'nın tatili sürüyor...

BODRUM'a yazar olan erkek arkadaşı Metin Hara ile tatile gelen dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, güne kaldığı villada kahvaltı ile başladı.

Top model Adriana Lima, erkek arkadaşı Metin Hara ile dün tatil için geldiği Bodrum'da geceyi, Dereköy Mahallesi'ndeki turizmci Şeyda Karakaya'ya ait olan ve genellikle düğünler için kiralanan 'No 81 Değirmen' adlı özel villada geçirdi. Güne erken başlayan ünlü model Lima ve erkek arkadaşı Hara, villanın ön terasında kahvaltı yaptı. Kahvaltıda ünlü model, sık sık selfie yaptığı erkek arkadaşı tarafından öpücüğe boğuldu.

Kahvaltıya askılı bluzu ile makyajsız çıkan ünlü modelin bol bol portakal suyu içtiği dikkati çekti. Basın mensupları ünlü modeli görüntüleyebilmek için büyük çaba harcadı.

Adriana Lima'nın, gününü kaldığı villada geçireceği, yarın ise Gökova Körfezi ve Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıkacağı öğrenildi.

RANDALI ÖNLEM

Bodrum'da erkek arkadaşı yazar Metin Hara ile birlikte gelen dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, tatilini sürdürüyor. Objektiflere öpüşürken yakalanan Lima ve Hara'nın kaldığı çiftliğin çalışanları, basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için çevredeki ağaçların arasını brandalarla kapattı.

Çiftliğin havuza bakan bölümleri de branda ile kapatıldı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz