MHP'li Yalçın'a, CHP'li Yılmaz'dan yanıt

MHP'li Yalçın'a, CHP'li Yılmaz'dan yanıt

milliyetçi hareket partisi'nin "adalet yürüyüşü" nedeniyle ana muhalefet partisine yönelttiği eleştirilere, yanıt gecikmedi. Cumhuriyet halk partisi sözcüsü, ''Adalet yarın onlara da lazım olacak'' dedi...

"BUGÜN GÜCÜN ARKASINA SAKLANIP ORDAN ATEŞ EDENLER YARIN ADALET ONLARADA LAZIM OLACAK"

MHP genelbaşkan yardımcısı Semih Yalçın'ın ''Adalet yürüyüşüne ilişkin" CHP, bir yandan Pensilvanya Kardinali’nin vekilliğine, diğer yandan da Beyaz Saray’ın Türkiye sözcülüğüne gönüllü talip olmuştur'' şeklindeki sözlerine yanıt, genel başkan yardımcısı Öztürk Yılmaz'dan geldi...

"EGER FETÖYLE BEYAZ SARAYLA ÖZDEŞTİRMEK İSTİYORSA BAŞKA YERE BAKMALIBU ÜLKENİN KURUTULUŞ SAVAŞINI YAPMIŞ HALK HİÇ KİMSEDEN TALİMAT ALMAZ..DEMEMKİ TALİMAT ALMAYA YAIN İNSANLAR BU YAKIŞTIRMAYI YAPIYORLAR..ADALET YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEEK BUNDAN RAHATSIZ OLANLAR BİZ ADALET İSTEMİYORUZ MU DİYECEK NE DİYECEK.."

Öztürk, sözü, 28 Haziranda yapılacak 2. kıbrıs konferansına getirdi. Konferans öncesi iktidara uyarılarda bulundu...

"KIBRIS RUM TARAFI GARANTİ ANLAŞMASININ 4 MADDESİNDE FORMÜLE EDİLEN TEK TARAFLI MÜDAHALE HAKKINI ORTADAN KALDIRMAK İSTİYOR.. ASKER SAYISINI AZALTMAK İSTİYORLAR ÖNCE AZALTMAK SONRA TAMAMEN ORTADAN KALDIRMAK İSTİYORLAR..BU ASKER SAYISININ AZALTILMASI VE MÜDAHALE HAKKININ ORTADAN KALDIRILMASI DEMEK BEN HANGİ ÇÖZÜM ÇIKARSA ÇIKSIN BEN ONU UYGULAMAYACAĞIM YIKACAĞIM VE KIBRISI YUTACAĞIM DEMEK... AÇIK AÇIK UYARIYORUZ..BÖYLE GİDERSE KIBRISTAKİ BÜTÜN HAKLARIMIZI KAYBEDERİZ..KKTC'NİN ORTADAN KALDIRILACAĞI BİR SÜREÇ BAŞLIYOR."

Öztürk, iktidarı katar politikası nedeniyle de eleştirdi..

"ŞUANDA İKTİDARIN ORTADOĞUDA İTTİFAK YAPABİLECEĞİ 2 ÜLKE KALDI... BUNLARDAN BİRİ KATAR'DIR. İKİNCİSİ İSE HAMAS VE GAZZEDİR... AMA HEMEN SÖYLEYEYİM AKP İLE KATAR ARASINDA BİR YARILMA BAŞLAYACAK AYNI ŞEY HAMASLADA OLUCAK.. ULUSLARASI TOPLUM KATARA MÜSLÜMAN KARDEŞLER KONUSUNDA BASKI YAPIP KATARIN MÜSLÜMAN KARDEŞLER ALEYHİNE ADIM ATTIRIP..AKP MÜSLÜMAN KARDEŞLERİ SATTIĞI İÇİN KATARA SIRTNI DÖNECEK VE KATARLA ARASI AÇILACAK...."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz