Kanal b'ye Bir Ödül Daha

Kanal b'ye Bir Ödül Daha

Kanal B'nin sabah programı Güne Bakış, Şehir Plancıları Odası tarafından, kent yaşamını, kent sorunlarını ve kent kültürlerini yansıtan içerikleri dolayısıyla ödüle layık görüldü. Ödülü program ekibi adına Nebi Özdemir aldı.

Kanal B'nin başarılı haber ve programlarına bir ödül daha geldi...

Kurulduğu 2004 yılından bu güne kadar, eğitimden sağlığa, ekonomiden tarıma, kent yaşamınddan toplumsal sorunalra kadar birçok alanda yaptığı haber ve programlar dolayısı ile birçok ödül alan Kanal B'nin bu kez sabah programı Güne Bakış ödüle
layık görüldü.

Tük Mühendis ve Mimar Odaları Birliği bünyesindeki Şehir Plancıları Odası, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü'ne ithafen Planlama, Kavramlar ve Arayışlar konulu, meslek sorunlarının tartışıldığı bir kolokyum düzenliyor.

Bu yıl planlama, arayış ve kavramları, yeniden planlamayı tartışıyoruz. yeni güncel problemlere planlama nasıl yaklaşmalıdır bu meslek alanında, nasıl işlemelidir, nasıl çözümler üretmelidir bunu üç gün boyunca işleyeceğiz.

43. kez düzenlenen ve Türkiye'nin her yerinden meslekle ilgili olanların katıldığı 3 günlük programda kent yaşamına katkı sağlayan medya kuruluşları ödüllendirildi.

Televizyon dalında verilen ödülün sahibi Güne Bakış programı oldu.

Ödülü, program ekibi adına sunucu Nebi Özdemir aldı.

Kanal b adına geliyorum, güne bakış programı adına. Sunucu ben olsam da aynı zamanda kamera arkasında ekipler adına ödülü ben alıyorum. Şehir plancıları odası'na çok teşekkür ediyorum. Olabildiği kadar hem kent kültürüne hem kent kültürünün
gelişmesine, ankara'nın gelişmesine hem de ülkemizin gelişmesi için programlar yapıyoruz, olabildiği kadar vakit ayırmaya çalışıyoruz.

Gerçekten biizm problemlerimizi, problemli konularımızı, değerlendirdi, işledi, bu bakımdan bu yıl yönetim kurulkumuzun ortak kararıyla kanla b'ye güne bakış'a hak ettikleri için veriyoruz.Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz