Ekrem İmamoğlu iftar programında konuştu

Ekrem İmamoğlu iftar programında konuştu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cumhuriyet Halk Partili Ekrem İmamoğlu, katıldığı iftar programında konuştu. 19 Mayıs'ın 100.yılında İstanbul'un afişlerle, bayraklarla donatılmış olması gerektiğini söyleyen İmamoğlu, "Bu 100'ncü yılı birlikte kutlayamadık ama sizlerin gücüyle, omuz omuza Türkiye'nin Cumhuriyet Bayramının 100'ncü yılını İstanbul'da hep birlikte kutlayacağız" dedi.


millet İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı CHP'li Ekrem İmamoğlu, İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın Küçükçekmece'de düzenlediği iftar programına katıldı.

İmamoğlu yaptığı konuşmada "19 Mayıs'ın 100'ncü yılı bizlerle birlikte çok güzel kutlamalara sahne olacaktı. İstanbul'un afişlerle bayraklarla kutlanmasını çok isterdim" dedi.

19 MAYIS'IN 100'NCÜ YILI BİZLERLE BİRLİKTE ÇOK GÜZEL KUTLAMALARA SAHNE OLACAKTI. İNŞALLAH 101.YILI KUTLAYACAĞIZ. BU 100.YILI AFİŞLERLE BAYRAKLARLA KUTLANMASINI ÇOK İSTERDİM. BUNU YAPMAYANLARIN MİLLİ BAYRAMIN KUTLANMA RUHUNU MİLLİ BİRLİĞİN FARKINDA OLMAYAN İNSANLARIN YÖNETİCİ OLMASI ANLAMINA GELİR. İNŞALLAH, 19 MAYIS'IN BU 100'NCÜ YILINI, SİZLERİN GÜCÜYLE, OMUZ OMUZA BİZLERE VERDİĞİNİZ KATKIYLA TÜRKİYE'NİN CUMHURİYET BAYRAMININ 100'NCÜ YILINDA İSTANBUL'DA HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ

İmamoğlu, 23 haziran seçimiyle ilgili de konuştu.

NE YAZIK Kİ, MÜCADELENİN SONUNDA, BİR AVUÇ İNSAN DEMOKRASİMİZE DARBE VURARAK, BU SÜRECİ ELİMİZDEN ALMAYA ÇALIŞMIŞTIR. AMA O BİR AVUÇ İNSANIN VURMAK İSTEDİĞİ DARBENİN CEVABINI, 23 HAZİRAN'DA HEP BİRLİKTE VERECEĞİZ.BİZE OY VEREN 16 MİLYON İSTANBULLUNUN SEÇİLMİŞ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GEZECEĞİM. BEN, İSTANBUL'UN SEÇİLMİŞ BELEDİYE BAŞKANIYIM. BUNUN FARKINDAYIM VE SORUMLULUĞUNU TAŞIYORUM. 06:10 BÜYÜK BİR TEVECCÜHLE BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ. SEVGİ, SAYGI, BU ŞEHİRDE BARIŞ, MUTLULUK, HUZUR KAZANACAK. HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz