Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli Genel Kurul

Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli Genel Kurul

Beşiktaş'ta, 12 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan Fikret Orman ve Hürser Tekinoktay'ın yönetim kurulu aday listeleri belli oldu.

Beşiktaş olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan Fikret Orman ve Hürser Tekinoktay'ın yönetim kurulu aday listeleri belli oldu.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, olağanüstü seçimli genel kurulda başkanlığa adaylığı kabul edilen mevcut başkan Fikret Orman ve diğer aday Hürser Tekinoktay'ın yönetim kurulu aday listelerini divan kuruluna sundukları bildirildi.

Fikret Orman'ın yönetim kurulu aday listesinde, bir önceki dönemden 4 isim yer almadı.

Metin Albayrak, Cihat Kumuşoğlu, Gökçe Meriçten ve Candaş Tolga Işık, listede bulunmuyor. Doğan Küçükemre ile Serkan Yazıcıoğlu ise yönetim kurulu aday listesine dahil edildi.

12 Mayıs pazar günü yapılacak genel kurulda Başkan Fikret Orman’ın 1 dönem daha kalmasına kesin gözle bakılırken, Siyah-Beyazlı kulübün patronu seçim turlarını sürdürüyor.

Beşiktaşlı Sporcular Derneği’nin iftar yemeğinde efsanelerle buluşan Orman, camiaya ve özellikle de muhalefete çağrı yaptı.

Başkan, “Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Herkes bunun farkında. Ancak Beşiktaş büyük bir aile. Bizler gelecek kuşaklara daha güçlü ve güzel miras bırakmak için çalışmalıyız. Kulübümüzün en önemli sorunu bütün olmak. Bunu başarırsak her alanda zaferlere doğru yelken açarız. Bize gelecek her projeye açığız” ifadelerini kullandı.

Yeni dönemde takımın başına geçecek teknik direktör konusuna da değinen Orman, “Amacımız kulübün menfaatlerini en iyi şekilde temsil edecek teknik adamla çalışmak. Bu yerli ya da yabancı olabilir. Ama şunu unutmayın, Beşiktaş’ın her zaman B planı var. Kulübümüzü en üst seviyeye getirmek için çabalıyoruz” dedi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz