Cumhurbaşkanı Erdoğan teşkilata seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan teşkilata seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde "Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı"na katıldı; teşkilatına mesajlar verdi. "Seçmeni yakın markaja alacağız" diyen Erdoğan, bez torbaları promosyon olarak dağıtacaklarını da açıkladı.

ERDOĞAN: "KİMSENİN AK PARTİYE OY VERMEK GİBİ BİR BORCU YOKTUR. PROJELERİMİZLE VİZYONUMUZLA BİZ İKNA EDECEĞİZ. KENDİNİ MİLLETİN ÜZERİNDE GÖREN, OY SANDIĞINDAN ÇIKACAK SONUCU ÇANTADA KEKLİK SANAN TEŞKİLAT YÖNETİCİSİ, MİLLETVEKİLİ, BELEDİYE BAŞKANI VEYA ADAYI KADAR AK PARTİ'YE ZARAR VEREN KİMSE OLAMAZ."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti teşkilatına böyle seslendi...
"Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı"nda konuşan Erdoğan'ın gündeminde, seçmen kütükleriyle ilgili iddialar vardı.

ERDOĞAN: "SİSTEMDEN KAYNAKLANAN SIKINTILARININ ASIL MAĞDURU AK PARTİ'DİR. 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE GÖRE İLÇE DEĞİŞTİREN 1,5 MİLYON SEÇMEN VAR. ÜSTELİK BUNLARIN 222 BİNDEN FAZLASI DA BİZİM ÜYEMİZDİR. ÖYLEYSE YAKIN MARKAJA ALACAĞIZ..."

Teşkilata "sahaya inin, seçmenle bire bir temas kurun" mesajı veren Cumhurbaşkanı, seçim kampanyasında bez torba dağıtacaklarını söyledi.

ERDOĞAN: "MUHALEFET NAYLON POŞETLERLE SOKAĞA DÖKÜLEBİLİR AMA BİZ NAYLON POŞETLERE KARŞI SAVAŞ İLAN ETTİK. BU SEÇİMLERDE BEZ TORBALAR VE KENEVİRDEN YAPILMIŞ FİLELERLE İNŞALLAH MEYDANLARDA OLACAĞIZ. MİLYONLARCA BEZ TORBA VE FİLEYİ HAZIRLIYORUZ. BUNLARI İNŞALLAH BU KAMPANYADA MİLLETİMİZE PROMOSYON OLARAK DAĞITACAĞIZ."

Erdoğan'ın hedefinde ise muhalefet vardı..

ERDOĞAN: "BİR YANDA TERÖR ÖRGÜTLERİNE KARŞI DİMDİK DURANLAR, TÜRKİYE'NİN DEMOKRATİK VE EKONOMİK KAZANIMLARINA DARBE VURMAYA ÇALIŞANLARA GEÇİT VERMEYENLER VAR. DİĞER TARAFTA İSE TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE KOL KOLA GİRENLER, KENDİ ÇIKARLARI İÇİN FEDA EDEMEYECEKLERİ HİÇBİR DEĞERİ OLMAYANLAR VAR. MAALESEF MAYASI BOZUK BİR KESİM, ADETA TÜM HAYATLARINI ÜLKENİN VE MİLLETİN ALEYHİNE İŞLER YAPMAYA ADAMIŞTIR."

Cumhurbaşkanı, iktidara yüksek enflasyon üzerinden yöneltilen eleştirilere de yanıt verdi..

ERDOĞAN: "16 YILIN ORTALAMASI 9,5... BİZDEN ÖNCE 14 YILIN ORTALAMASI 70... BAY KEMAL SÖZCÜLERİNİ İYİ SEÇ. SAHAYI BOŞ BIRAKIRSA BU İFTİRALAR HER YERİ KAPLAR. SAHAYI ASLA BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz