Kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'den açıklama

Kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'den açıklama

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan kaptan Volkan Demirel, Ali Koç'un kararının ardından açıklama yaptı. Demirel, suçlu olduğunu düşünmediği halde kulübünden özür dileyebileceğini söyledi.


Sarı-lacivertli kulüpte başkan Ali Koç ile başkan vekili Semih Özsoy'a saygısızlık yaptığı ve yardımcı antrenör Erwin Koeman'ın üzerine yürüdüğü gerekçesiyle kadro dışı bırakılan tecrübeli file bekçisi Volkan, kişisel internet sitesinden açıklamada bulundu.

İçinde olduğu durumdan dolayı üzgün olduğunu aktaran Volkan, "Bildiğiniz üzere geçtiğimiz cuma günü kadro dışı bırakıldığımı öğrendim. Bunu öğrenme şeklime ve nedenlerine daha sonra geleceğim fakat önce şunun altını çizmek isterim ki; kadro dışı kaldığım günden, Sayın Başkanımız Ali Koç'un açıklama yaptığı çarşamba gününe kadar, sportif direktörümüz Damien Comolli'ye birçok kez sormama rağmen neden kadro dışı kaldığıma dair bana hiçbir sebep gösterilmemiştir" ifadesini kullandı.

Ali Koç'un 'Bana sesini yükseltti, saygısızlık etti. Özür dilemesi gerekiyor' dediği Demirel, açıklamasını "Saygısızlık etmek haddim değil. Konuşmada kendisine asla sesimi yükseltmedim. Bu şekilde kadro dışı kalmayı hak etmiyorum. Yine de Fenerbahçe'm için suçlu olmadığımı düşündüğüm halde benden beklenilen özür dilemem ise, özrümü dilerim" diye sürdürdü.

demirel, Erwin Koeman ile yaşadığı tartışmaya da şöyle açıklık getirdi:
"Özellikle belirtmek isterim ki; evet Erwin Koeman ile aramızda bir sözlü diyalog yaşanmıştır ama "üzerine yürümek" gibi bir eylem hele ki Sayın Başkanımıza aktarıldığı gibi önceden planlanmış bir durum asla söz konusu değildir. Bu olaya orada bulunanlar şahittir."

Tecrübeli kaleci, "Herkes bilsin ki, her zaman Fenerbahçe'nin başarısı için ne bekleniyorsa yapmaya hazırım. Bunun için bana verilen program dahilinde gerekirse alt yapıya da giderim, tekrar A takıma da dönerim" diyerek açıklamasını noktaladı

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz