Futbolcular serebral palsi hastaları ile buluştu

Futbolcular serebral palsi hastaları ile buluştu

A Milli Futbol Takımı, 11 Ekim Perşembe günü Rize'de Bosna Hersek ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını tamamladı. Antrenman öncesi sahada renkli görüntüler de oluştu. Ekim ayının, beyin felci farkındalık ayı olması sebebiyle serebral palsili hastalar ile futbolcular bir araya geldi


A Milli Futbol Takımı, 11 Ekim Perşembe günü Rize'de Bosna Hersek ile oynayacağı özel maç ve 14 Ekim Pazar günü Rusya ile deplasmanda yapacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü.

Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, ay-yıldızlı ekip tam kadro çalıştı.

Dün yapılan idmana uçakları geç indiği için katılamayan Okay Yokuşlu, Enes Ünal ve Serdar Gürler de bugün yapılan çalışmada yer aldı.

Antrenman öncesinde, Ekim ayının, beyin felçi farkındalık ayı olması sebebiyle serebral palsi hastaları, milli oyuncular ile bir araya geldi ve hatıra fotoğrafı çekildi.

Milli takım, ısınma hareketleri ile başladığı antrenmanda, ısınma koşusunun ardından pas çalıştı. Ay-yıldızlı ekip, basına kapalı bölümünde ise çift kale maçla idmanı tamamladı.

Hazırlıklarının İstanbul ayağını tamamlayan A Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek karşılaşması için Rize'ye gidecek. Ay-yıldızlı ekip Rize'de yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz