Burak idmana katıldı, Castillo sakatlandı

Burak idmana katıldı, Castillo sakatlandı

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da yaptığı kampla sürdürüyor.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Slovenya'nın Kranj kentinde kamp çalışmalarını gerçekleştiren Trabzonspor, hazırlıklarına devam etti.

Teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmanda sakatlığı bulunan Castillo'nun yanı sıra izinsiz olarak henüz kampa katılmayan Esteban Alvarado ve izinli olan Ramil Sheidaev ile Ogenyi Onazi yer almadı. Castillo’nun yapılan sağlık kontrollerinde ayak bileğinde darbe sonucu ödem oluştuğu ve bu nedenle en az 2 hafta, tedaviye vereceği cevaba göre daha uzun süre sahalardan uzak kalabileceği öğrenildi. Tedavisine başlanan oyuncunun lig başlayana kadar sakatlığını tamamen atlatması için özel bir program uygulanacağı kaydedildi.

Antrenmanın ilk bölümünde ısınma hareketleri yapılırken, son bölümde ise kondisyon ağırlıklı çalışma gerçekleştirildi.

2017-18 sezonunun tamamlanmasının ardından kasığındaki sorun nedeniyle Almanya'da ameliyat olan Burak Yılmaz da sakatlığının ardından ilk kez krampon giyerek kendisini denedi. Sağlık ekibinin kontrolünde kramponla bir süre koştuktan sonra topla çalışmalara başlayan Burak Yılmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve birkaç gün içerisinde takımla çalışabilecek seviyeye gelebileceği kaydedildi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz