Yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı 3 yaralı

Yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı 3 yaralı

Sürücülerin dikkatsizliği kazaları da beraberinde getirdi. Bilecik'te yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı, 3 kişi yaralandı. Kocaeli ve Kahramanmaraş'ta da kazalar vardı...

Bilecik'te yolcu minibüsü, kavşakta, otomobil ile çarpıştı. Kazanın şiddetiyle savrulan minibüs, bariyere çarparak devrildi.

Minibüsteki 3 yolcu yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, Tem Otoyolu'nda 5 araç zincirleme kazaya karıştı. Kazada yaralanan olmadı ancak araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Kaza nedeniyle, otoyol ulaşıma kapandı, uzun araç konvoyu oluştu. Trafik ekiplerinin araçları yol kenarına almasıyla ulaşım yeniden sağlandı.

Kahramanmaraş'ta polis memurunun kullandığı araç, kontrolden çıktı. Bariyerlere çarpan araç, takla attı. Hastaneye kaldırılan polis memurunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hatay 'da İskenderun otobanında bir tır, gişelere çarptı. Kaza sırasında yola savrulan konteyner nedeniyle yol trafiğe kapandı. Yaralı şoför, hastaneye kaldırıldı.

Karabük'te de kontrolden çıkarak refüje çarpan araç, karşı şeride geçti. Duramayan araç, minibüse çarparak devrildi. Kazada araçta bulunan 3 kişi yaralandı.
Kazazedeler,sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz