Temel Karamollaoğlu Sivas'ta

Temel Karamollaoğlu Sivas'ta

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Sivas'ta konuştu. Karamollaoğlu, "bütün Anadolu'yu yeniden ayağa kaldırmaya hazırız" dedi, iktidarın artık değişmesi gerektiğini savundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu , ilk mitingini Sivas'ta yaptı.

"SİZLERE GEÇMİŞTE HEM MİLLETVEKİLİ OLARAK, HEM DE BELEDİYE BAŞKANINIZ OLARAK HİZMET ETME GAYRETİNDE BULUNDUM. ÜLKEMİZDE İÇİNDE OLDUĞU PROBLEMLERİ SİVAS'TAN PAYLAŞMAYI BİR VAZİFE BİLİYORUM. SİVAS, YİĞİDOLARIN, MERT İNSANLARIN DİYARIDIR. SİVAS DEDİĞİMİZ ZAMAN MİLLİ MÜCADELE YILLARINI UNUTMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL. SİVAS, CUMHURİYET TARİHİMİZDE ÖNEMLİ YER İŞGAL ETTİ DEDİ."

Karamollaoğlu, Türkiye'nin borçlarının arttığını söyledi, ekonomiye ilişkin mesajlar verdi.

"DIŞ TİCARET AÇIĞI 77 MİLYAR DOLAR AÇIK VERMİŞİZ. YANİ SATTIĞIMIZLA ALDIĞIMIZ ARASINDAKİ FARK, BİZİM ZARARIMIZA 77 MİLYAR DOLAR. BİZ SADECE NE KADAR İHRACAT YAPTIK, ONUNLA ÖVÜNÜYORUZ. BAŞARILI BİR POLİTİKAN YOK. VERİRİMLİLİK BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR. ÇÜNKÜ BİR YATIRIM YAPILIRKEN, ÖNCE VERİMLİLİK HESABI YAPILIR. AMA BU AK PARTİ YÖNETİCİLERİNDE YOK. HİÇBİR YERDE VERİMLİLİĞİ DÜŞÜNMÜYORLAR. BİZ BUNU MUTLAKA TERSİNE ÇEVİRECEĞİZ. BİZ VERDİĞİMİZ SÖZDE HER ZAMAN DURDUK. HİÇBİR ZAMAN YANLIŞLARIN ARKASINA SAKLANIP, BAHANELER ÜRETMEDİK. BUGÜN DE SÖZ VERİYORUZ Kİ; BU GÖREV BENDENİZİN OMUZLARINA YÜKLENİRSE, BÜTÜN ANADOLU'YU YENİDEN AYAĞA KALDIRMAYA HAZIRIZ. BİZE YAPAMAZSINIZ DİYENLERE SESLENİYORUM. BİZİM YAPTIKLARIMIZA, ONLARIN HAYALİ BİLE YETİŞEMEZ."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz