İktidar ile Anamuhalefet arasında tansiyon "yüksek"

İktidar ile Anamuhalefet arasında tansiyon "yüksek"

İktidar ve anamuhalefet arasında gerilim, her yeni açıklama ile tırmandı.. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi'ne "terör seviciler" diye seslenince, yanıt gecikmedi.. Milliyetçi Hareket Partisi'nin hedefinde ise, HDP kongresi ve katılan CHP'li isimler vardı.

ERDOĞAN - BU TERÖR SEVİCİLERİN SÖYLEMLERİ EKRANA GELİRSE İSABETLİ OLUR..

KILIÇDAROĞLU- BİZE YÖNELİK AHLAKSIZ ELEŞTİRİLER VAR. KİMSE MERAK ETMESİN O ELEŞTİRİLERİN TAMAMINA ADAM GİBİ CEVAP VERECEĞİM.

İktidar ve anamuhalefet arasındaki tansiyon çok yükseldi bugün.. Sesler yükseldi, üslup sertleşti.. Liderler, birbirine bir kez daha terör üzerinden yüklendi.

ERDOĞAN- KENDİSİNE SORULDUĞUNDA KEMKÜM CEVAP VERMEKTE. AĞIZ DOLUSU BİR EVET PKK DA BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR. YPG, FETÖ DE BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR DİYEMEMEKTEDİR BAY KEMAL

KILIÇDAROĞLU- AĞZI DOLU DOLU SOYLEMİYORMUŞUM. NE SOYLİYİM AGZIMDAN ÇIKAN BELLİ. BENİM BİLDİĞİM İNSANLAR KULAKLARIYLA DİNLER. SEN KULAĞINLA DİNLEMİYORSAN BEN NE YAPACAĞIM.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında CHP yöneticilerinin konuşmalarından oluşan bir video izletti... Ardından da sert eleştirilerde bulundu. yanıt gecikmeden geldi.

ERDOĞAN- SEN KİMİ KANDIRIYORSUN YA. EĞER SENİN YÜREĞİN VARSA, SİYASİ AHLAKIN VARSA AÇIKÇA DERSİN Kİ BUNLAR BİRER TERÖR ÖRGÜTÜDÜR. UTANMADAN ŞAHSIMLA İLGİLİ BİR DE YALAN SÖYLÜYOR HİÇ BİR ZAMAN EL NUSRA TERÖR ÖRGÜTÜDÜR DİYEMİYOR DİYOR. AL BİR DAHA SÖYLİYİM NUSRA BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR. AMA SENİN KULAĞIN VAR DUYMAZSIN.

KILIÇDAROĞLU-SEVGİLİ RECEP BEY SEN TERÖR ÖRGÜTÜNE YARDIM VE YATAKLIK YAPTIN. BEKLEDİM DAVA AÇAMIYOR. AÇSA NE OLACAK REZİL OLACAK ÇÜNKÜ YARDIM VE YATAKLIK YAPTIĞI TESCİL EDİLMİŞ OLACAK MAHKEME KARARI PYD TERÖR ÖRGÜTÜ DİYORSA LİDERİ GELİNCE GİDİP POLİSE TESLİM EDECEKSİN. DUT YEMİŞ BÜLBÜLE DÖNÜYOR BU SORULARI DUYUNCA. DUT YEMİŞ BÜLBÜLE DÖNDÜRECEĞİM SENİ MERAK ETME.

Karşılıklı suçlamalar sertleşerek sürdü..

ERDOĞAN- BU CHP'NİN, CİBİLİYETİNİN GEREĞİ BU KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMEK YERİNE TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ELİNDE OYUNCAĞA DÖNÜŞÜYOR.

KILIÇDAROĞLU- İNSANDA BİRAZ AR DAMARI OLUR, UTANMA OLUR SORUMLU, CHP. SEVSİNLER SENİN CEHAPENİ FETONUN ORDU İÇİNDE YUVALANMASINI SAĞLAYAN HANGİ ŞEREFSİZLERDİ? GENELKURMAY BAŞKANINI TERÖRİST DİYE HAPSE ATTILAR YA. TERÖRİST DİYE HANGİ ŞEREFSİZ HAPSE ATTI? KALKMIŞ BANA ŞEREFTEN BAKIŞTAN BAHSEDİYOR. KİMSE KUSURA BAKMASIN ŞEREF VE NAMUSTAN YOKSUN BİR İNSAN, ŞEREF VE NAMUSTAN BAHSEDEMEZ.

İktidardan, anamuhalafete yönelik eleştirilere, Milliyetçi Hareket Partisi'nden de destek geldi..

BAHÇELİ- AFRİN'E GİRİLMESİN DİYEN CHP GENEL BAŞKANI ACABA PYD YPG Lİ KAN VE KADER ORTAKLARIYLA NE ZAMAN BULUŞACAKTIR

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın HDP Kurultayı'na partisi adına katılması da, eleştirilerin hedefindeydi..

BAHÇELİ- NE İBRETLİKTİR Kİ HDP KURULTAYINDA ONCA PROVAKASYON ONCA HIYANET VUKU BULURKEN KATILIMCI CHP'LİLER YERLERİNDEN KIMILDAMAMIŞ KEPAZELİKLERE TEPKİ GÖSTERMEMİŞLERDİR BOŞUNA SÖYLEMİYORUM HA CHP HA HDP HA İP HA FETÖ PKK PYD BUNLAR ARASINDA HERHANGİ BİR FARK YOKTUR

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz