Kılıçdaroğlu: Verdiğimiz belgelerin hiçbiri sahte çıkmadı

Kılıçdaroğlu: Verdiğimiz belgelerin hiçbiri sahte çıkmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Man Adası belgelerini bir kez daha gündeme getirdi... Savcılığın takipsizlik kararını hatırlatan anamuhalefet lideri, "Verdiğimiz belgelerin hiçbiri sahte çıkmadı" dedi; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı istifaya çağırdı.

KILIÇDAROĞLU- ŞİMDİ BEN RECEP BEYE SORUYORUM İSTİFA EDECEK MİSİN?

Man adası belgeleriyle ilgili "dekont tartışması" sürüyor...

KILIÇDAROĞLU-BUNLARIN TAMAMI, BANKALARIN RESMİ KAYITLARIDIR

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Man Adası belgeleriyle ilgili başlattığı soruşturmayı tamamladı; 5 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verdi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da, partisinin grup toplantısında o kararı hatırlattı..

DİYOR Kİ SAVCI, İLGİLİ BELGELERLE HALK BANKASI'NIN VE MASAKIN VERDİĞİ BELGELER AYNI BELGELER DİYOR. SAHTE DİYORDUN. VERDİK SAVCIYA. HİÇBİRİSİNİN SAHTE OLMADIĞI ÇIKTI ORTAYA. ŞİMDİ BEN RECEP BEYE SORUYORUM İSTİFA EDECEK MİSİN? NAMUSUN, ŞEFERİN VE HAYSİYETİN VARSA BİR DAKİKA O KOLTUKTA OTURMAZSIN.

Ardından da Cumhurbaşkanı'na seslenen Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın yakınlarına ait olduğu öne sürülen Man Adası'ndaki o şirketle ilgili açıklama istedi..

BU BİR TİCARİ İLİŞKİ DEMİSTİ. HANGİ ŞİRKETİ SATTIN? ŞEREFİN VARSA BU SORUYA CEVAP VERİRSİN. ŞİMDİ BEN SANA SORUYORUM NEDEN KAÇAK GÜREŞİYORSUN. DÜNYA KADAR TV KANALIN VAR. ÇIKSANA KARIŞMA. ADAMLARINI DA AL YANINA. VALLAHİ DE BEN YALNIZ ÇIKACAĞIM. NEDEN ÇIKMIYOR BİLİYOR MUSUNUZ? HER FİRAVUN'UN BİR MUSASI VARDIR. O FİRAVUN'UN MUSASI DA BENİM.

Yükselen faiz oranlarıyla ilgili eleştirilerini de sürdüren CHP Lideri, 2018 Şubat ayı itibariyle kredi kartı ve tüketici kredisi nedeniyle vatandaşın borç yükünün 509 milyar lira olduğunu söyledi..

SANA DÜNYANIN EN PAHALI MAZOTUNU DAYATIYORLAR. EMİN OL, O PAHALI MAZOTU ONLARA YEDİRECEĞİM. ŞÖYLE DİYOR BAY RECEP BİZ BU FAİZ LOBİSİNE Mİ ÇALIŞACAĞIZ. GUNAYDİN RECEP BEY. ONLARA HİZMET EDİYORSUN SEN. BİR KHK ÇIKAR FAİZLERİ DÜŞÜR. VALLAHİ DE BİLLAHİ DE SARAYA GELİP SENİ KUTLAYACAĞIM. SEVGİLİ RECEP BEY SENİ TEFECİLER DE KANDIRIYOR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz