Basın Konseyi 31.yaşını kutladı

Basın Konseyi 31.yaşını kutladı

Basın Konseyi'nin 31'inci kuruluş yıldönümü, İstanbul'da kutlandı... Basın Konseyi Yüksek Kurul üyelerinin yanısıra medya,siyaset ve hukuk dünyasından çok sayıda isim etkinlikte biraraya geldi... Geceye onur konuğu olarak davet edilen, ancak acil ameliyat nedeniyle katılamayan Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal, bir kutlama mesajı gönderdi.

Basın Konseyinin 31.kuruluş yıldönümü İstanbul'da kutlandı.

Etkinliğe, Basın Konseyi Yüksek Kurul üyelerinin yanısıra medya,siyaset ve hukuk dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Geceye onur konuğu olarak davet edilen Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal, acil bir ameliyat nedeniyle etkinliğe katılamadı; ancak bir mesaj ile konseyin yeni yaşını kutladı.

Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, konuşmasında tutuklu gazetecilere dikkati çekti.

MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜ İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAK BAŞLICA GÖREVİMİZ.ONLARCA YILDIR MÜCADELE VERMEKTEYİZ. BASIN KONSEYİ ÇOĞUNLUKLA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN ÇALIŞTI. 02:56ÇOK SAYIDA MESLEKTAŞIMIZ CEZAEVİNDE BEN ONLARA TUTSAK DİYORUM. 2018 UMARIM 2017 Yİ ARATMASIN. HALA TUTUKLAMALAR GÖZALTILAR YAYIN DURDURMA KARARLARI OHAL KHKLAR BAŞIMIZIN ÜZERİNDE SALLLANAN KILIÇ GİBİ HAYATIMIZDA

Tutuklu bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu da eşinin gönderdiği mektubu okudu.

UMARIM GENÇ KUŞAK BUNLARDAN DERS ÇIKARIR.ÖZGÜR MEDYAYA DESTEK OLMANIZ DİLEĞİYLE HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM

Gecenin sonunda, fotoğraf sanatçısı ve foto muhabiri Ara Gürel'e 70 yılı aşkın süredir gazetecilik mesleğine yaptığı katkılar dolayısıyla Basın Konseyi tarafından plaket verildi.

BANA BÖYLE ŞEYLER VERİYORSUNUZ. BENİM VERECEK BİR ŞEYİM YOK. SİZİN İÇİN İNSANLARA BAKIYORUM ONLARI KAYDEDİP BURADAN GÖRMENİZİ İSTİYORUM.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz