Piyasalar yönünü aşağıya çevirdi

Piyasalar yönünü aşağıya çevirdi

Piyasalar yönünü aşağıya çevirdi.. Dolar 3 Lira 83 kuruşun, Avro da 4 da Lira 69 kuruşun altına indi. Borsa ve altın da değer kaybeti...Peki bu düşüş trendi devam eder mi?...İşte yanıtı...

Piyasalar haftanın son işlem günü yönünü aşağı çevirdi... Dolar, avro, altın ve borsa değer kaybetti.

"BU BAĞIRA BAĞIRA GELEN BİR SÜREÇ. DÜNYANIN KRİZ SONRASI GİRDİĞİ DEFNELİZASYONİST SÜREÇ BİTTİ PİYASALARA SALINMIŞ FAZLA PARAYI FED ÇEKEYİM Mİ ÇEKMEYİM Mİ DERKEN O DÖNEMİN SONUNDA BİZİM GİBİ PİYASALARDA DALGALANMA VAR"

Dolar 3 Lira 83 kuruşun, Avro da 4 Lira 69 kuruşun altına geriledi..

DOLAR: 3.82 LİRA
EURO: 4.68 LİRA

Altının gram fiyatı da 161 liraya kadar indi

GRAM ALTIN: 161 LİRA
ÇEYREK ALTIN: 265 LİRA

Dünya borsalarına paralel olarak Borsa İstanbul'daki kayıplar da sürdü...

BİST: 113 BİN 232 PUAN

"BİRİSİ DÜŞERSE HEPSİ İNİYOR. BU KADAR YÜKSELECEK HİÇBİR VERİ YOKTU TÜRK BORSASINDA.ENFLASYON ÇİFT HANELİ SANAYİ ENDEKSİ ÇOK İYİ GİTMİYOR SİYASAL BASKILAR. BUNLARIN HEPSİNİN OLDUĞU BİR DÜNYADA DÜNYANIN HAREKETİNİ BEKLİYORDU BUNUN NEDENİ ŞİRKETLERİN HENÜZ ALICI OLMAMASI DEĞİL ALACAK YER OLMAMASI. DÜNYA VE TÜRK BORSALARINDAKİ KAYIBIN NEDENİ 2011 KRİZİNDEN SONRA HİÇBİR ÖNLEM ALMADAN İRASYONEL BİR BORÇLANMA KALDIRACINA YÜRÜMESİDİR DÜNYANIN. DÜNYA DÜZELMEZSE TÜRKİYE'DEKİ KAYIPLAR BİRAZ TELAFİ EDİLİR. YATIRIMCILARIN DAHA BÜYÜK DÜŞÜNCELERE GİRMESİ LAZIM."

Peki piyasalardaki aşağı yönlü eğilim sürecek mi?

"BU DALGALANMA OLARAK MI KALIR KRİZE DÖNÜŞÜR MÜ BU MÜPHEM. DÜŞMEYECEK. BURADA KALIR MI BİLİNMEZ AMA BURADAN AŞAĞI İNMEYECEK. JEOPOLİTİK RİSKLER SAVAŞLAR ÇATIŞMALAR YENİ BİR DALGA YARATIYOR.ARTIK BU SİSTEM BU MANADA GİTMEYECEK."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz