Adalet ve kalkınma partisi istanbul il başkanı temurci istifa etti

Adalet ve kalkınma partisi istanbul il başkanı temurci istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, 3 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti. Temurci'nin yerine 2014 yerel seçimlerinde Avcılar Belediye Başkan adayı olan Bayram Şenocak getirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, 3 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.

"ONURLA ŞEREFLE GELDİĞİM GÖREVİMDEN ONURLA AYRILMANIN MUTLULUĞU İÇİNDEYİM ÇALIMA ARKADAŞLARIMA İLÇE BAŞKANLARIMA BELEDİEYE BAŞKANLARIMA..... "

Partisinin İstanbul İl binasında basın toplantısı düzenleyen Temurci, görevinden ayrıldığını bu sözlerle duyurdu. 2019 seçimlerine giderken, partide yaşanan değişime işaret etti.

"ÜLKEMİZ 2019 SEÇİMLERİNE DOĞRI YOL ALIYOR. RTE 2. KEZ GÖREVE GELMESİNDEN SONRA PARTİMİZ YENİLENME VE DEĞİŞİM SÜRECİ İÇİNE GİRDİ BİRİLERİNİN ADAMI DİİL DAVANIN ADAMI OLAMK MİSYONUMUZDUR BU YOLDA EĞİLMEDEN BÜKÜLMEDEN MAKAM HIRSINA YAKALANMADAN"

Temurci, görevi bırakırken tüm partililere de teşekkür etti.

"TEŞKİLATIMIZIN TÜM MENSUPLARINA GAYRETLERİ İÇİN ŞÜKRANLARIMI ARZ EDİYORUM ZOR BİR DÖNEMİ 3 GENEL BAŞKANLA ÇALIŞTIK. PARTİMİZİN VE TÜRKİYENİN DEĞİŞTİĞİ 3 YILI BİRLİKTE GEÇİRDİK. BU SÜREDE İNCİTMEDEN YOL YÜRÜDÜK YİNE DE KIRDIĞIMIZ KARDEŞLERİMİZ VARSA HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUM "

Temurci'nin istifasının ardından partinin yeni İstanbul İl başkanının kim olacağı da belli oldu. Aynı zamanda MÜSİAD yönetim kurulu üyesi ve 2014 yerel seçimlerinde Avcılar Belediye Başkan adayı olan Bayram Şenocak, Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığına getirildi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz