Başarılı İşadamı Şeref Tıraş'ın acı günü

Başarılı İşadamı Şeref Tıraş'ın acı günü

Başarılı iş adamlarından Şeref Tıraş'ın 85 yaşında vefat eden babası Necip Tıraş, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, acılı aileyi zor gününde yanlız bırakmadı. Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri Erkan Haberal ve Kamil Aydın ile siyasetçiler ve işadamları da cenaze törenine katıldı.

İşadamı Şeref Tıraş'ın 85 yaşında vefat eden babası Necip Tıraş, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı.

Bir dönem Almanya'da yılın işadamı seçilen başarılı işadamı Şeref Tıraş'ın babası Necip Tıraş'ın Karşıyaka mezarlığında düzenlenen cenaze töreninde Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, acılı aileyi yanlız bırakmadı.

Törene; Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Milliyetçi hareket partisi Ankara Milletvekili ve Meclis idare Amiri Erkan Haberal, Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, eski MHP milletvekili Deniz Bölükbaşı, siyasiler, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, cenaze töreni öncesi; düzenlenecek bir diğer tören için cami avlusunda bulunan eski bakanlardan Necmettin cevheri ile bir süre sohbet etti. Prof. Dr. Haberal ve Cevheri daha sonra kılınan cenaze namazında birlikte saf tuttu...

Namazın ardından Prof. Dr. Mehmet Haberal ve beraberindekiler, merhum Necip tıraş'ın naaşını omuzladı.

Naaş, daha sonra toprağa verildi.

Prof. Dr. Haberal, defin işlemleri ile de yakından ilgilendi.

Merhumun ailesi, cenaze töreni sonrasında, taziyeleri kabul etti. Prof. Dr. Haberal, acılı aileye destek oldu.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz